Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Noslēgusies atkārtotā balsošana; provizoriskie Ķekavas novada domes vēlēšanu rezultāti

Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati par atkārtotām vēlēšanām Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī liecina, ka Jaunā konservatīvā partija (JKP) novada domē atņēmusi vienu vietu Latvijas Zemnieku savienībai (LZS), ziņo LETA.

Noslēgusies iepriekšējā balsošana 785. vēlēšanu iecirknī: nobalsojuši 823 vēlētāji

Atkārtotās balsošanas trešajā un noslēdzošajā dienā, 21. jūlijā, Ķekavas novada 785. vēlēšanu iecirknī iepriekš nobalsojuši 335 balsstiesīgie. Kopumā iespēju nobalsot iepriekš atkārtotajā balsošanā izmantojuši 823 vēlētāji. Atgādinām, ka piedalīties atkārtotā balsošanā varēs vēl 22. jūlijā no plkst. 7.00 līdz 22.00.

Saņemtas Titurgas ezera ūdens analīzes: situācija normalizējusies

Ķekavas novada pašvaldības Vides un labiekārtošanas daļa informē – šorīt, 21. jūlijā, saņemti Titurgas ezera ūdens analīžu rezultāti. Kā norāda eksperti, situācija ir normalizējusies, un jauns piesārņojums nav radies. Biežās lietusgāzes sekmējušas ūdens apmaiņu ezerā, tādēļ jau šajā nedēļas nogalē iedzīvotāji droši varēs atklāt peldsezonu arī Titurgas ezerā.

Eiropas koru olimpiādē startē divi kori no Ķekavas (papildināts)

No 16.-23. jūlijam Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās norisinās Eiropas koru olimpiāde, vienuviet pulcējot teju 200 pasaules labākos korus – to vidū arī Ķekavas Mūzikas skolas koris, kas savu pirmo uzstāšanos piedzīvos sestdien, 22. jūlijā, un vīru koris “Ķekava”, kas jau ieguvuši sudraba medaļu.