Ķekavas novada pasākumu afišas

ZIŅAS

Gaismas ielā 19 uz laiku ierobežota caurbraukšana

Veicot infrastruktūras uzlabošanas darbus, daudzdzīvokļu māju apkārtnē Gaismas ielā 19, Ķekavā, šobrīd ierobežota transporta kustība. Kā informē darbu veicēji, līdz Ziemassvētkiem caurbraukšanai būs slēgts ielas posms starp Ķekavas novada domes un Sociālā dienesta ēkām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ķekavas novada pašvaldība sveic novada Zelta pāri – Vežu ģimeni no Vimbukroga!

Piektdien, 14. decembrī, 50 gadu kāzu jubileju svin novadnieki Malda un Jānis Kārlis Veži, kļūstot par Ķekavas novada Zelta pāri.

Vislatvijas mērogā atzinīgi novērtēts Ķekavas novada atbalsts jaundzimušajiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) vakar, 12. decembrī, sveica konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” laureātus. Lepojamies, ka Ķekavas novads šogad konkursā atzīts par pašvaldību ar lielāko jaundzimušo skaitu, kā arī novērtēts tiem sniegtais pašvaldības atbalsts, pašvaldībai balvā piešķirot 5000 eiro turpmākai atbalsta pasākumu īstenošanai.

Valdlaučos un Ķekavā attīsta ģimenēm draudzīgu vidi

Noslēdzoties Ķekavas novada pašvaldības īstenotajam projektam “Daudzbērnu ģimenēm labvēlīgu savstarpējo attiecību motivējošas vides izveide Valdlaučos un Ķekavā”, novadā labiekārtoti bērnu rotaļu laukumi, uzstādīti āra trenažieri un īstenota nometne bērniem no daudzbērnu ģimenēm.